Додаткова інформація стосовно зборів 2019

Шановний акціонер!

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАЛАКЛІЙСЬКЕ ХЛІБОПРИЙМАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» повідомляє про зміни до проекту порядку денного річних Загальних зборів акціонерів

  1. Повне найменування та місцезнаходження товариства: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАЛАКЛІЙСЬКЕ ХЛІБОПРИЙМАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО», 64200, Харківська область, м. Балаклія, вул. Вторчерметівська, будинок 1.
  2. Дата, час та місце (із зазначенням номера кімнати, офісу або залу, куди мають прибути акціонери) проведення загальних зборів: 25 квітня 2019 року о 11.00 за адресою: Харківська область, м. Балаклія, вул. Вторчерметівська, будинок 1, зала засідання.
  3. Час початку і закінчення реєстрації акціонерів для участі у загальних зборах: час початку реєстрації акціонерів – 10:00, час закінчення реєстрації акціонерів – 10:50.
  4. Дата складання переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах: 19 квітня 2019 року (станом на 24 годину).
  5. Перелік питань разом з проектом рішень в які внесені зміни у зв’язку з пропозицією акціонера щодо включення проектів рішення до питання проекту порядку денного:

 

Питання порядку денного Проект рішення
9 Обрання членів Наглядової ради Товариства Обрати на посади членів Наглядової ради Товариства на строк три роки наступних осіб:

– Рязанцев Костянтин Геннадійович  (представник акціонера Zoloto Agro KFT.

– Плюшко Андрій Васильович (представник акціонера Zoloto Agro KFT.

– Ігнатова Юлія Євгеніївна (представник акціонера Zoloto Agro KFT.

 

 

Наглядова Рада

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *