Хлібобулочні та кондитерські вироби

Хлібозавод входить до складу ПАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство», що дозволяє виробляти продукцію із самостійно вирощеного зерна і високоякісного борошна.Балаклійський хлібозавод (ТМ «Балаклійській хліб») заснований в 1934 році і на сьогоднішній день є одним з небагатьох підприємств в Україні, які зберегли традиційну рецептуру виробництва високоякісних хлібобулочних виробів з використанням виключно натуральних інгредієнтів.Завод розташований в центрі м. Балаклія Харківської області по вул. Куйбишева 2.

До складу заводу входить хлібобулочний і кондитерський цех. За забезпеченням належної якості продукції, що випускається на Балаклійському хлібозаводі стежить акредитована лабораторія.

Виробнича потужність підприємства 8 тн. хлібобулочних і 300 кг. кондитерських виробів на добу. На заводі здійснюються заходи з модернізації обладнання, встановлення сучасних технологічних ліній, які дозволяють зберегти смак «домашнього хліба» і при цьому контролювати собівартість його виробництва.

На сьогоднішній день завод виробляє близько 100 найменувань хлібобулочних і кондитерських виробів. Технологи хлібозаводу постійно працюють над розширенням асортименту, з метою максимального задоволення запитів споживачів продукції. Останнім часом, значна увага приділяється випуску житніх сортів хліба з різними зерновими добавками, продукції, яка благотворно впливає на стан здоров’я.

Підприємство має свій автотранспортний парк, що дозволяє своєчасно доставити продукцію до кожного покупця.

На сьогодні продукція реалізується в м. Балаклія, Балаклійському, Зміївському, Борівському, Барвінківському, Первомайському районах. Фахівці заводу працюють над розширенням ринків збуту своєї продукції, щоб кожен житель Харківської області мав можливість спробувати винятковий смак натурального хліба.

Підприємство має власну роздрібну мережу, яка обслуговує понад 38 населених пунктів.

Ознайомитись з переліком продукції.

Запрошуємо до співробітництва.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *