Борошно та висівки

ПАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» є виробником пшеничного борошна і висівок. Високоякісне та екологічно чисте борошно вищого та першого сортів виробляється на обладнанні фірми ANA MILLING SYSTEM, потужністю 65 тонн на добу з власного зерна, яке вирощене на орендованих землях Харківської області за сучасними технологіями по міжнародним стандартам. Багаторівневе очищення зерна, зволоження, гнучка технологічна схема помелу зерна дозволяє виробляти борошно необхідної клієнтам якості відповідно до договорів. Продукція, що випускається : – борошно пшеничне вищого сорту ДСТУ 46.004-99; – борошно пшеничне першого сорту ДСТУ 46.004-99; – висівки кормові пшеничні ДСТУ 3016-95. Специфікація борошна

Гатунок

Вищий

Перший

Вологість,% ≤ 15.0 ≤ 15.0
Сира клейковина,% ≥ 24 ≥ 25
ИДК II група II група
Білизна ≥ 54 36.0-53.0
Термін придатності

12 місяців

Країна походження

Україна

Вироблена продукція розфасовується : • борошно – в паперові пакети по 1 , 2 кг. та поліпропіленові мішки по 5 , 10 , 20 , 50 кг. • висівки – в поліпропіленові мішки по 20кг. Контроль за якістю зерна та виробленою продукцією здійснює атестована лабораторія. Вся продукція сертифікована . Відпуск готової продукції здійснюється  автомобільним транспортом підприємства (напівпричіп-цистерна), транспортом замовника та залізничним транспортом. Продукція відпускається безтарним і тарним способом різного фасування.

Інформація для нерезидентів

ПАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство»  зацікавлене у налагодженні тісної співпраці з міжнародними торговими компаніями, готовими стабільно купувати наш товар. Ми маємо можливість виробляти та реалізувати продукцію найкращої якості за обґрунтованими цінами. Підприємство відвантажує продукцію на умовах FCA, CPT або FOB та виконує додаткові вимоги до формування партій (упакування, маркування, палетування і т.д.). Ціни на продукцію можуть змінюватися в залежності від коливання курсів валют, обсягів закупівлі та умов оплати. З експортною партією товару надається повний пакет документів, до якого входить: митна декларація, СMR, сертифікати  якості, сертифікати походження  та належно оформлені транспортні документи.

Телефонуйте нам, пишіть нам, дізнайтеся про нас та нашу продукцію більше!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *